ART / Oil paintings / Oil painting 13581446
nr 1358 1446
OIL PAINTING
Anders Lind. Signed, pairs. Oil on canvas, 80x63,
Anders Lind, Signerad, par. Olja på duk, 80x63 cm
600
SEK 200
Monday November 2 2020
at 19:25:16
100 kr
150 kr